Përleshje mes pesë personave në Prizren

Kronikë e zezë

Përleshje mes pesë personave në Prizren

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 10:36
Ilustrim

Pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahja në mes pesë të dyshuarve meshkuj në Prizren.

Dyshohet se gjatë rrahjes janë përdorur mjete të forta ndërsa të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa njësia policore ka arrestuar katër të dyshuar dhe me vendim të prokurorit katër prej tyre janë dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari i pestë për shkak të gjendjes së tij të dehur nuk është intervistuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat