Fyen karabinierët, arrestohen

Kronikë e zezë

Fyen karabinierët, arrestohen

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 10:37
Ilustrim

Dy të dyshuar janë arrestuar për shkak të pengimit të personave zyrtar në kryerjen e detyrës zyrtare.

Ngjarja ka ndodhur në Mitrovicë dhe sipas policisë të njëjtit duke rrëzuar barrierat e urës kryesore i kanë fyer karabinierët duke i penguar kështu në kryerje të detyrës.

Të njëjtit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat