Rrezikojnë fëmijët në rrugë, arrestohen

Kronikë e zezë

Rrezikojnë fëmijët në rrugë, arrestohen

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në rrugën Gjilan-Kamenicë, pasi që të njëjtit duke mos i respektuar urdhërat e zyrtarëve policor, me veturat e tyre në lëvizje, kanë penguar dhe rrezikuar disa fëmijë.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat