Autoambulanca goditi një grua - Bota Sot
Autoambulanca goditi një grua

Kronikë e zezë

Autoambulanca goditi një grua

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 11:39
Ilustrim

Një autoambulancë ka përplasur një grua, “në rrugën e Durrsit”, në Tiranë.

Nga të dhënat e para mësohet se gruaja u përplas ndërsa po kalonte rrugën dhe ka qenë vetë autoambulaca që e ka transportuar për në spital.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat