Guri bie mbi makinë, një person i lënduar në Rugovë - Bota Sot
Guri bie mbi makinë, një person i lënduar në Rugovë

Kronikë e zezë

Guri bie mbi makinë, një person i lënduar në Rugovë

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 12:41
Foto ilustrim

Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Pejë-Rugovë, ku një guri ka rënë mbi një makinë.

Si pasojë e këtij incidenti një person ka mbetur i lënduar, i cili është duke u trajtuar në spitalin rajonal të Pejës dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Rastin ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...