Përleshje mes serbëve në Zubin Potok

Kronikë e zezë

Përleshje mes serbëve në Zubin Potok

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 13:38
Foto ilustrim

Në Polici është raportuar se dje rreth orës 15:00 pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete katër persona meshkuj – serbë.

Si pasoj e rrahjes lëndime trupore kanë pësuar dy të dyshuar dhe ankuesi, të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

Në lidhje me rastin janë njoftuar autoritetet kompetente për procedura të mëtejme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat