Gjakovë, djali e rrah nënën e tij - Bota Sot
Gjakovë, djali e rrah nënën e tij

Kronikë e zezë

Gjakovë, djali e rrah nënën e tij

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 14:35
Ilustrim

Të premten në orët e mëngjesit Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë pasi kishte sulmuar fizikisht nënën e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...