Vdes derisa drejtonte traktorin - Bota Sot
Vdes derisa drejtonte traktorin

Kronikë e zezë

Vdes derisa drejtonte traktorin

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:55
Foto ilustrim

Një person derisa ishte duke drejtuar traktorin e tij, ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge dhe si pasojë ka pësuar lëndime vdekje prurës.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në vjedull të Istogut. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe është  konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve për ceremoni mortore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...