Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Miresh - Bota Sot
Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Miresh

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Miresh

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 09:00
Ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Gjilan-Miresh, apo njohur ndryshe si fshati ‘Dobërqan’.

Si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar dëme të mëdha materiale, përderisa nuk dihet për persona të lënduar.

Në fotografitë e dërguara  shihet se janë krijuar edhe kolona të gjata si pasojë e aksidentit dhe disa pjesëve të cilat janë shpërndarë në asfalt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat