Rrihen mes vete kondukteri dhe udhëtari, shoqërohen në polici - Bota Sot
Rrihen mes vete kondukteri dhe udhëtari, shoqërohen në polici

Kronikë e zezë

Rrihen mes vete kondukteri dhe udhëtari, shoqërohen në polici

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 16:44
Ilustrim

Sot pasdite ka ndodhur një mosmarrëveshje në një nga linjat e Trafikut Urban në Prishtinë.

Në këtë mosmarrëveshje janë përfshirë një kondukter dhe një udhëtar, në një nga linjat e kësaj kompanie të transportit publik.

Këta të dy janë rrahur mes vete, por nuk dihet shkaku.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00.

Të dy të dyshuarit janë shoqëruar për në Stacionin Policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...