Aksident në rrugën Prishtinë- Gjilan, Policia e autoambulanca në vendin e ngjarjes - Bota Sot
Aksident në rrugën Prishtinë- Gjilan, Policia e autoambulanca në vendin e ngjarjes

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Prishtinë- Gjilan, Policia e autoambulanca në vendin e ngjarjes

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 17:28
Foto

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan, afër liqenit të Badovcit.

Sipas një qytetari, i cili në adresë të KALLXO.com ka dërguar foto, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e Policisë si dhe është parë edhe autoambulanca.

Qytetari ka treguar se një veturë shihet të ketë dalë nga rruga.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident, as shkaqet e tij.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...