Aksident me dy persona të plagosur rëndë në Shkodër - Bota Sot
Aksident me dy persona të plagosur rëndë në Shkodër

Kronikë e zezë

Aksident me dy persona të plagosur rëndë në Shkodër

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 19:23
Pamje nga aksidenti

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin shkodër-Velipojë.

Ata ndodhen në gjendje të rëndë për jetën pas dërgimit në urgjencën spitalore.

Aksidenti që shikoni në foto ndodhi rreth orës 17:45 minuta pranë fshatit Trush, ku dy makina u përplasën kokë më kokë.

Të plagosurit Jetmir Bushaj dhe Arjan Lleshi janë dërguar me shpejtësi në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...