Kërcënohen me armë dy persona në Fushë Kosovë - Bota Sot
Kërcënohen me armë dy persona në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Kërcënohen me armë dy persona në Fushë Kosovë

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 11:51
Ilustrim

Policia raporton se një mashkull dhe një femër kanë njoftuar se janë kanosur nga dy persona të panjohur, ku njëri prej të dyshuarve e kishte nxjerrë një revole dhe ua kishte drejtuar viktimave.

Të dyshuarit janë larguar me një automjet në drejtim të panjohur, nuk raportohet për të lënduar, rasti mbetet nën hetime nga njësitë hetimore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...