Çifti në lidhje dashurie, inskenojnë sulm seksual - Bota Sot
Çifti në lidhje dashurie, inskenojnë sulm seksual

Kronikë e zezë

Çifti në lidhje dashurie, inskenojnë sulm seksual

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Policia raporton se në lidhje me rastin që është raportuar më 17 qershor si sulm seksual gjatë hetimeve është vërtetuar se ka qenë i inskenuar sepse gjatë intervistimit të dy palëve është verifikuar se viktima është në lidhje dashurie me dëshmitarin dhe e tëra ajo ka ndodhur me pëlqimin e dy palëve.

Ngjarja ka ndodhur në Pejë ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...