Therje me thikë në Pejë - Bota Sot
Therje me thikë në Pejë

Kronikë e zezë

Therje me thikë në Pejë

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 14:09
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Pejë, pasi që të njëjtit pas një fjalosje kanë sulmuar fizikisht duke e godit me thikë viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin e Pejës dhe i njëjti sipas mjekut kujdestar është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...