Vidhet xhamia në Kamenicë - Bota Sot
Vidhet xhamia në Kamenicë

Kronikë e zezë

Vidhet xhamia në Kamenicë

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 14:18
ilustrim

Dje në fshatin Koretin të Kamenicës disa persona të panjohur kanë vjedhur kasafortën e xhamisë.

Ata me mjete të forta kishin hapur kasafortën dhe kanë vjedhë një shumë të parave vlera e të cilave nuk dihet, njofton Klan Kosova.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...