Tronditese: Burrë e grua gjenden të vdekur - Bota Sot
Tronditese: Burrë e grua gjenden të vdekur

Kronikë e zezë

Tronditese: Burrë e grua gjenden të vdekur

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 20:49
Ilustrim

Nje ngjarje e rende ka tronditur Maqedonin e veriut ku ne nje banese jane gjetur te v.dekur burre dhe grua bashke.

Ja verzioni i MPB per kete rast:

Një burrë dhe një grua u gjetën të vd.ekur në një banes; në Manastir këtë pasdite. Sipas zyrës së prokurorit publik, trupat e një burri dhe një gruaje të moshës 62 dhe 57 vjeçe u gjetën në objektin që ndodhet në rrugën “Kliment Ohridski” në Manastir. Zyrtarët po hetojnë për ta zbardhur tërësisht ngjarjen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...