Drogë me postë nga Gjermania, intervistohet i dyshuari - Bota Sot
Drogë me postë nga Gjermania, intervistohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Drogë me postë nga Gjermania, intervistohet i dyshuari

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 13:57
Ilustrim

Policia raporton se zyrtarët për zhdoganim postar në janar kanë pranuar një dërgesë nga Gjermania dhe gjatë kontrollimit është vërejtur një substancë e dyshuar narkotike me peshë rreth 120 gramë.

Lidhur me rastin më 21 qershor rreth orës 11:30 me urdhër të gjykatës është bastisur prona e të dyshuarit, por nuk është gjetur asgjë e dyshuar. 

Me vendim të prokurorit i dyshuari është intervistuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...