Ujku e bën për spital një person në Han të Elezit - Bota Sot
Ujku e bën për spital një person në Han të Elezit

Kronikë e zezë

Ujku e bën për spital një person në Han të Elezit

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 11:57
Foto ilustrim

Një person gjatë ditës së djeshme është sulmuar nga ujku në fshatin Dimcë të Hanit të Elezit.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se viktima është sulmuar përderisa ishte duke e ruajtu bagëtinë.

Nga rasti, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti fillimisht ndihmën mjekësore e ka pranuar në emergjencën e Ferizajt e më pas është dërguar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor.

Detaje të tjera lidhur me rastin nuk dihen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...