Shtetasja e huaj rrihet nga i dashuri kosovar - Bota Sot
Shtetasja e huaj rrihet nga i dashuri kosovar

Kronikë e zezë

Shtetasja e huaj rrihet nga i dashuri kosovar

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 12:12
Foto ilustrim

Një femër, shtetase e huaj ka njoftuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari me të cilin po bashkëjeton.

 Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari  nga Prishtina është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...