Aksident në Prizren, të përfshira dy vetura dhe një motoçikletë - Bota Sot
Aksident në Prizren, të përfshira dy vetura dhe një motoçikletë

Kronikë e zezë

Aksident në Prizren, të përfshira dy vetura dhe një motoçikletë

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 20:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Prizrenit ku janë përfshirë 2 vetura dhe një motoçikletë.

Një lexues ka dërguar fotografi ku shihet se një veturë ka e tipit ‘Passat’ ka goditur veturën e tipit ‘Peugeot’.

I njëjti lexues ka bërë të ditur se shoferi i Passatit dhe motoçiklisti kanë mbetur të lënduar.

Image

Ai gjithashtu ka treguar se shkak i aksidentit ka qenë komunikacioni i ngarkuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...