Mosmarrëveshje rreth ujitjes së një livadhi, sulmohet një mashkull - Bota Sot
Mosmarrëveshje rreth ujitjes së një livadhi, sulmohet një mashkull

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshje rreth ujitjes së një livadhi, sulmohet një mashkull

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 11:27
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se në lagjen Miroc, Junik, viktima mashkull ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth ujitjes së një livadhi ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull.

Sipas raportit policor viktima ka pësuar lëndime trupore.

Në raport thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...