Sulmohet një person në termocentralin ‘Kosova B’ - Bota Sot
Sulmohet një person në termocentralin ‘Kosova B’

Kronikë e zezë

Sulmohet një person në termocentralin ‘Kosova B’

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 12:31
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se viktima mashkull ka raportuar se në Termocentralin Kosova B, persona të panjohur e kanë sulmuar me gurë dhe si pasojë ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Në raportin policor thuhet se sipas viktimës të dyshuarit kishin djegur një shtëpizë ku është dashur të intervenonin zjarrfikësit për të shuar zjarrin.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...