Dëmtojnë lulet, arrestohen tre persona - Bota Sot
Dëmtojnë lulet, arrestohen tre persona

Kronikë e zezë

Dëmtojnë lulet, arrestohen tre persona

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 11:08
Ilustrim

Policia në Malishevë ka arrestuar tre të dyshuar, pasi të njëjtit kishin dëmtuar disa fidanë dhe lule të mbjella.

Të dyshuarit pas intervistimit në prani të avokatit janë liruar në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...