Drogë me dron në burgun e Shënkollit në Lezhë. Si u zbulua dhe u kap mjeti fluturues - Bota Sot
Drogë me dron në burgun e Shënkollit në Lezhë. Si u zbulua dhe u kap mjeti fluturues

Kronikë e zezë

Drogë me dron në burgun e Shënkollit në Lezhë. Si u zbulua dhe u kap mjeti fluturues

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 12:37
Foto ilustrim

Persona ende të pa identifikuar kanë tentuar të fusin lëndë narkotike në ambientet e burgut të Shënkollit në Lezhë.

Ngjarja jo fort e zakontë është regjistruar mbrëmjen e shkuar, ku droni po transportonte një pako të dyshimtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...