Rrëzohet nga skelet një punëtor - Bota Sot
Rrëzohet nga skelet një punëtor

Kronikë e zezë

Rrëzohet nga skelet një punëtor

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 11:08
Ilustrim

Policia njofton se në Klinë një person ka pësuar lëndime trupore pasi është rrëzuar nga skelet në lartësi rreth 4 metra derisa ishte duke punuar në ndërtimin e një aneksi të një shkolle.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe inspektorati i punës. Rasti në hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...