Vidhet një aparat saldues në një shkollë - Bota Sot
Vidhet një aparat saldues në një shkollë

Kronikë e zezë

Vidhet një aparat saldues në një shkollë

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 11:51
Ilustrim

Policia njofton se një person, punëtor teknik në një shkollë ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit të shkollës dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një aparat saldues.

Ngjarja ka ndodhur në Pejë ndërsa nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat