Gjuajte me armë zjarri, konfiskohet një kallashnikov - Bota Sot
Gjuajte me armë zjarri, konfiskohet një kallashnikov

Kronikë e zezë

Gjuajte me armë zjarri, konfiskohet një kallashnikov

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 11:14
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Klinë i cili ka shtënë disa herë në ajër me armë zjarri.

Në oborrin e shtëpisë së të dyshuarit janë gjetur dhe janë konfiskuar 5 gëzhoja të fishekëve të armës së zjarrit, kurse gjatë bastisjes në shtëpinë e tij është gjetur dhe është konfiskuar një armë automatike AK-47 me 30 fishekë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...