Gjendet një i vdekur në bunar, Skenderaj - Bota Sot
Gjendet një i vdekur në bunar, Skenderaj

Kronikë e zezë

Gjendet një i vdekur në bunar, Skenderaj

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 15:51
Ilustrim

Një person i vdekur është gjetur sot në fshatin Makërrmal të Skenderajt.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka thënë, se viktima është 82 vjeçar dhe se ai është gjetur i vdekur në bunarin e shtëpisë.

“Një 82 vjeçar është nxjerrë pa shenja jete nga bunari, trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, tha Zahiti. Ai tha se rasti për momentin është cilësuar si “vdekje e dyshimtë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat