Makina bëhet copash, aksidentohet shqiptari në Itali - Bota Sot
Makina bëhet copash, aksidentohet shqiptari në Itali

Kronikë e zezë

Makina bëhet copash, aksidentohet shqiptari në Itali

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 17:49
ilustrim

Mediat italiane raportojnë se një 31-vjeçar shqiptar me iniciale L.H. është aksidentuar mbrëmjen e djeshme në zonën e Arzignanos në Itali.

Ai humbi kontrollin e automjetit duke u përplasur me dy pemë, një shtyllë ndriçimi.

Shqiptari mbeti i plagosur rëndë, ndërsa forcat zjarrfikëse e nxorën nga automjeti.

Atij iu dha ndihma e parë në vendngjarje dhe u dërgua me ambulancë në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...