Vetaksident në Babimovc, lëndohet shoferi - Bota Sot
Vetaksident në Babimovc, lëndohet shoferi

Kronikë e zezë

Vetaksident në Babimovc, lëndohet shoferi

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 12:28
Foto ilustrim

Një vetaksident ka ndodhur të dielën në Babimovc, bën të ditur policia në raportin 24 orësh

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës, ku si pasojë e pakujdesisë gjatë vozitjes, një person është vetaksidentuar.

Si pasojë e aksidentit, vozitësi ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat