Kokainë e marihuanë në Prizren, arrestohen katër persona - Bota Sot
Kokainë e marihuanë në Prizren, arrestohen katër persona

Kronikë e zezë

Kokainë e marihuanë në Prizren, arrestohen katër persona

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 12:40
Foto ilustrim

Policia e Prizrenit ka arrestuar të dielën katër persona të dyshuar për posedim të lëndëve narkotike

Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë.

Të dyshuarit janë arrestuar pasi gjatë kontrollit iu është gjetur dhe sekuestruar sasi e dyshuar narkotike e llojit kokainë 0.94 gr. dhe marihuanë 0.30 gr.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...