Një femër bie në pusetë, lëndohet - Bota Sot
Një femër bie në pusetë, lëndohet

Kronikë e zezë

Një femër bie në pusetë, lëndohet

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 10:43
Foto ilustruese

Policia e Kosovës njofton se në sheshin “Hasan Prishtina” në Vushtrri një femër derisa ishte duke ecur në këmbë ka rënë në një pusetë dhe ka pësuar lëndime trupore.

Dyshohet se kapaku i pusetës ishte i vendosur në mënyrë të parregullt. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...