Shpërthen një tjetër bombul gazi në Vlorë - Bota Sot
Shpërthen një tjetër bombul gazi në Vlorë

Kronikë e zezë

Shpërthen një tjetër bombul gazi në Vlorë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 20:39
Ilustrim

Një bombul gazi ka shpërthyer në fshatin Drashovicë, të Vlorës.

Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka persona të lënduar.

Policia dhe shërbimet e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...