Turku dhe shtetasja shqiptare arrestohen për trafikim të organeve - Bota Sot
Turku dhe shtetasja shqiptare arrestohen për trafikim të organeve

Kronikë e zezë

Turku dhe shtetasja shqiptare arrestohen për trafikim të organeve

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:21
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një turk dhe një femër, shtetase të Shqipërisë të cilët dyshohet se kanë kryer trafikim të qelizave njerëzore dhe trafikim të organeve.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...