Çifti nga Podujeva përfshihen në një rrahje - Bota Sot
Çifti nga Podujeva përfshihen në një rrahje

Kronikë e zezë

Çifti nga Podujeva përfshihen në një rrahje

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:35
Ilustrim

Policia në Podujevë raporton se dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër, çift bashkëshortor pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht një mashkull dhe një femër.

 Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat