Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut - Bota Sot
Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

Kronikë e zezë

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:41
Ilustrim

Një mashkull nga Prishtina ka raportuar se nëpërmjet rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari është duke pranuar mesazhe kërcënuese.

 I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...