Rrahje në Pejë, dy persona lëndohen rëndë - Bota Sot
Rrahje në Pejë, dy persona lëndohen rëndë

Kronikë e zezë

Rrahje në Pejë, dy persona lëndohen rëndë

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:45
Ilustrim

Policia raporton se në Pejë pas pas një mosmarrëveshje, janë rrahur mes veti tre të dyshuar, me ç’rast dy prej tyre kanë pësuar lëndime të rënda trupore ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas tretmanit mjekësor janë arrestuar dhe pas intervistimit njëri prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat