Dhunë ndaj nënës, arrestohet i riu në Bulqizë - Bota Sot
Dhunë ndaj nënës, arrestohet i riu në Bulqizë

Kronikë e zezë

Dhunë ndaj nënës, arrestohet i riu në Bulqizë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 09:03
Ilustrim

Një person i dyshuar për dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij, është vënë në prangat e policisë së Bulqizës.

Kështu gjatë ditës së djeshme u bë arrestimi i V.S., 32 vjeç, banues në Bulqizë

Prangosja e tij u bë pasi në banesë për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij.

Pas denoncimit të gruas, policia bëri arrestimin e të riut, nën akuzën e veprës penale “Dhunë në familje”.

Ndaj të dyshuarit për ndjekje të mëtejshme, materialet iu referuan Prokurorisë së Dibrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...