Ushtron dhunë ndaj ish të dashurës, arrestohet - Bota Sot
Ushtron dhunë ndaj ish të dashurës, arrestohet

Kronikë e zezë

Ushtron dhunë ndaj ish të dashurës, arrestohet

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 14:01
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinës, pasi që i njëjti kishe ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj ish të dashurës së tij viktimës femër.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...