Policia civile arreston tre persona në Prishtinë

Kronikë e zezë

Policia civile arreston tre persona në Prishtinë

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 08:24
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se janë arrestuar tre persona në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Rreth orës 19:00, të dyshuarit ishin përleshur fizikisht mesvete dhe më pas kur kanë tentuar të largohen, janë arrestuar nga policët civilë.

Tre persona janë arestuar pasi janë përleshur fizikisht afër monumentit New Born, në Prishtinë.

‘’Ka qenë një rrahje, një polic në rroba civile ka intervenuar, pastaj kane asistuar edhe policë në uniformë dhe kanë shoqëruar tre të dyshuar në Stacionin Policor Qendra’’ ka thënë Policia.

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar tre persona në rrugën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat