Dy të arrestuar për lojëra të fatit në Matiqan - Bota Sot
Dy të arrestuar për lojëra të fatit në Matiqan

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar për lojëra të fatit në Matiqan

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 12:06
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Matiqan, pasi që të njëjtit kishin organizuar lojëra të fatit në lokalin e tyre ku gjatë kontrollit janë gjetur dhe sekuestruar katër aparate si provë materiale.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...