Therje me thikë në Prishtinë - Bota Sot
Therje me thikë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Therje me thikë në Prishtinë

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 12:19
Ilustrim

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që i njëjti ishte sulmuar fizikisht me thikë nga persona të panjohur .

Viktima nuk është intervistuar dhe i njëjti ka mbetur në tretman mjekësor në QKUK.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat