Ther me thikë nënën e vet - Bota Sot
Ther me thikë nënën e vet

Kronikë e zezë

Ther me thikë nënën e vet

Më: 25 korrik 2019 Në ora: 10:48
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë nënën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...