Prizrenasi sulmon nënën shkaku i parave - Bota Sot
Prizrenasi sulmon nënën shkaku i parave

Kronikë e zezë

Prizrenasi sulmon nënën shkaku i parave

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 10:37
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një person i komunitetit turk në Prizren i cili pas një mosmarrëveshjeje verbale për shkak të parave e kishte sulmuar fizikisht nënën e tij e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...