Vetëvrasje në Prizren, një person hidhet nga kati i 7-të - Bota Sot
Vetëvrasje në Prizren, një person hidhet nga kati i 7-të

Kronikë e zezë

Vetëvrasje në Prizren, një person hidhet nga kati i 7-të

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 23:03
Foto ilustrim

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Rasti ka ndodhur në rrugën e “Jonit” në Prizren rreth orës 22:00, ku një person dyshohet se ka bërë vetëvrasje, të gjitha njësitet kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe jemi ne fazën fillestare të hetimeve”, ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat