Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit - Bota Sot
Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit

Kronikë e zezë

Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 10:59
Aksidenti në Rahovec

Ka ndërruar jetë në QKUK edhe personi i katërt si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku që ndodhi me datën 26 të muajit të kaluar në fshatin Bërnjak të Rahovecit.

Personi i katërt i vdekur në këtë aksident është Samir Lama, 31-vjeçar. Në këtë aksident kishte humbur jetën edhe babai 31-vjeçarit, Hilmi Lama.

Ditën e aksidentit kishin vdekur dy persona dhe katër të tjerë kishin mbetur të lënduar.

Mospërshtatja e shpejtësisë dhe tejkalimi në mënyrë të pasigurt dyshohet të ketë sjellë te aksidenti mes dy veturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat