Përplasen dy makina, përfundojnë në kanal - Bota Sot
Përplasen dy makina, përfundojnë në kanal

Kronikë e zezë

Përplasen dy makina, përfundojnë në kanal

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 11:15
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “pushimi i shoferit” dhe nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy automjete me njëra-tjetrën.

Të dyja makinat, siç shihet edhe nga fotot, kanë përfunduar në kanalin në anë të rrugës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar rëndë, por vetëm dëme materiale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...