Një femër sulmohet me shkop të drurit në Podujevë - Bota Sot
Një femër sulmohet me shkop të drurit në Podujevë

Kronikë e zezë

Një femër sulmohet me shkop të drurit në Podujevë

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 13:31
Foto ilustrim

Një femër në Podujevë, ka informuar se është sulmuar me një shkop të drurit nga një person i cili ka probleme psikike.

Policia rastin e ka cilësuar dhunë në familje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...