Vetëplagoset aksidentalisht një burrë në Mitrovicë - Bota Sot
Vetëplagoset aksidentalisht një burrë në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Vetëplagoset aksidentalisht një burrë në Mitrovicë

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 13:51
Foto ilustrim

Një person ka shtënë me armë zjarri dhe gjatë manipulimit me armën është vetëplagosur.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa njësiti policor ka konfiskuar armën me një karikator me nëntë fishekë dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. Rasti ka ndodhur në Kqik të vogël të Mitrovicës mesditën e djeshme, njofton Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...